Yakın Arkadaş Olan Ünlüler!

En Yakın Arkadaş Olduklarına İnanamayacağınız Ünlüler!

Rihanna ve Cara Delevingneun9Rihanna ve Cara Delevingne 2012 yılından beri en yakın arkadaşlar ve her yıl Chanel defilesinde birlikte boy gösteriyorlar.

David Beckham ve Snopp Doggunu24David Beckham ve Snopp Dogg, Beckham Amerika’ya taşındığından beri çok yakın arkadaşlar.

Penelope Cruz ve Salma Hayekunu25

Penelope Cruz Amerika’ya ilk geldiğinde Salma Hayek ile tanışarak arkadaşlarının temellerini atmışlar.

Courteney Cox ve Jennifer Anistonun23

Courteney Cox ve Jennifer Aniston kült dizi Friends’in setinde tanışarak en yakın arkadaş oldular.

Coldplay grubunun solisti Chris Martin ve başarılı İngiliz oyuncu Simon Pegg
un22Coldplay grubunun solisti Chris Martin ve başarılı İngiliz oyuncu Simon Pegg en yakın arkadaşlar. Hatta Chris Martin’in kızı Apple’in vaftiz babası Simon Pegg!

Tom Cruise ve Will Smithun20Tom Cruise ve Will Smith uzun yıllardır en yakın arkadaşlar. Medyaya göre Tom Cruise, Will Smith’i Scientology ekibine soktuktan sonra bu kadar yakınlaştılar.

Tobey Maguire ve Leonardo DiCaprio 
un21Tobey Maguire ve Leonardo DiCaprio yaklaşık 25 yıldır en yakın arkadaşlar. En son birlikte Muhteşem Gatsby filminde rol aldılar.

Girls dizisinin yazarı ve başrol oyuncusu Lena Dunham ve oyuncu Jemima Kirkeun14Girls dizisinin hem yazarı hem başrol oyuncusu Lena Dunham ve oyuncu Jemima Kirke ilkokul yıllarından beri en yakın arkadaşlar. Lena Dunham yönetmenliğini yaptığı ilk kısa filminde Jemima Kirke’ü oynattı daha sonrasında da hala devam eden Girls dizisinde beraber rol almaya başladılar.

Justin Long ve Jonah Hillun15Justin Long ve Jonah Hill üniversite yıllarında oda arkadaşıymış ve hala en yakın arkadaş olmayı sürdürüyorlar.

Jimmy Fallon ve Justin Timberlake
unlulerenJimmy Fallon ve Justin Timberlake 2002 yılında MTV Müzik Ödülleri’nde tanıştılar ve o zamandan beri en yakın arkadaşlar.

Şarkıcı Lorde ve Taylor Swift
un17

Şarkıcı Lorde ve Taylor Swift’in arkadaşlıkları ilginç bir hikayeyle başlamış. Taylor Swift henüz birbirlerini tanımıyorken Lorde’nin evine küçük bir notla çiçek göndererek arkadaşlıklarının ilk adımını atmış.

Julia Roberts ve George Clooney

um13Julia Roberts ve George Clooney, 2002 yapımı Tehlikeli Aklın İtirafları filminden beri en yakın arkadaşlar.

Channing Tatum ve Joseph Gordon-Levitt 
unlulerenChanning Tatum ve Joseph Gordon-Levitt birlikte rol aldıkları 2008 yapımı Stop Loss filminden beri en yakın arkadaşlar.

Dakota Fanning ve Kristen Stewart
un11Dakota Fanning ve Kristen Stewart birlikte rol aldıkları Alacakaranlık ve Asi Kızlar filmleri ile arkadaşlıklarını pekiştirdiler.

Sienna Miller ve Keira Knightley 
un10Sienna Miller ve Keira Knightley birlikte oynadıkları 2008 yılı yapımı The Edge Of Love film setinde tanıştılar ve o zamandan beri en yakın arkadaşlar.

Başarılı şarkıcı Beyonce ve Oscar ödüllü oyuncu Gwyneth Paltrow
un8

Başarılı şarkıcı Beyonce ve Oscar ödüllü oyuncu Gwyneth Paltrow 2000’li yılların başından beri en yakın arkadaş olmaya devam ediyorlar.

Matt Damon ve Ben Affleckun1Matt Damon ve Ben Affleck 20 yılı aşkın süredir en yakın arkadaşlar. 1997 yılında beraber senaryosunu yazdıkları Can Dostum filminde En İyi Senaryo dalında Oscar kazandılar.

Rashida Jones ve Natalie Portmanun2

Rashida Jones ve Natalie Portman 10 yılı aşkın süredir en yakın arkadaşlar.

Lea Michele ve Chris Colfer 
un3

Lea Michele ve Chris Colfer Glee dizi setinde tanışıp en yakın arkadaş oldular.

Ünlü oyuncu Emma Stone ve şarkıcı Taylor Swiftunn4Ünlü oyuncu Emma Stone ve şarkıcı Taylor Swift 2011 yılından beri en yakın arkadaşlar!

Drew Barrymore ve Cameron Diazun6Drew Barrymore ve Cameron Diaz ilk kez 2003 yılında Charlie’nin Melekleri setinde tanıştılar ve daha sonra en yakın arkadaş oldular.

Brad Pitt ve George Clooneyun7Brad Pitt ve George Clooney, Aramızda Casus Var film setinde en yakın arkadaş oldular.

Sandra Bullock ve Ryan Reynolds unlulerbeyaSandra Bullock ve Ryan Reynolds 2009 yılında birlikte başrolünde oynadıkları Teklif filminden beri en yakın arkadaşlar.

Liv Tyler’ın ve Kate Hudson’ın 
un18Liv Tyler’ın babası Steven Tyler ve Kate Hudson’ın annesi Goldie Hawn çok yakın arkadaş oldukları için bu arkadaşlık kızları için kaçınılmaz olmuş!

 Matthew McConaughey ve Woody Harrelson un191999 yılından beri arkadaş olan Matthew McConaughey ve Woody Harrelson şimdilerde True Detective dizisinde beraber rol alıyorlar.

Amy Poehler ve Tina FeyyyyyAmy Poehler ve Tina Fey 1993 yılından beri en yakın arkadaşlar.

Naomi Watts ve Nicole Kidman naomiunlu

Naomi Watts ve Nicole Kidman 1991 yılında birlikte başrolünde oynadıkları Flirting filminden beri en yakın arkadaşlar.

Zach Braff ve Donald FaisondanldunluZach Braff ve Donald Faison 2001 yılında Scrubs dizisiyle başladıkları arkadaşlık serüvenlerine hala en yakın arkadaş olarak devam ediyorlar.

Zach Galifianakis ve Bradley CooperzachunluZach Galifianakis ve Bradley Cooper komedi filmi Felekten Bir Gece’nin setinde tanışarak en yakın arkadaş oldular.

Busy Phillips ve Michelle Williamsbushunlu

İki güzel oyuncu Busy Phillips ve Michelle Williams 1998 yılında çekilen Dawson’s Creek dizisinden bu yana en yakın arkadaşlar.

Reese Witherspoon ve Joaquin PhoenixreeseunluReese Witherspoon ve Joaquin Phoenix birlikte başrol oynadıkları 2005 yapımı Sınırları Aşmak filminden beri en yakın arkadaşlar.

Jennifer Garner ve Jessica BieljanniferunluJennifer Garner ve Jessica Biel, 2010 yapımı “Sevgililer Günü” filminde tanışarak arkadaş oldular.