Pin-Up Kızlarını Taklit Eden Kediler

Seksi Pin-up kızı

Seksi pin-up kızlarını taklit eden kedileri görmeden önce size pin-up hakkında kısaca bilgi vermek isterim. Pin-up, çekici ve güzel bir kadının nasıl olması gerektiğini anlatan kadın fotoğrafları olarak ortaya çıktı. Aynı zamanda bu tür fotoğrafların resmedilmiş çizimlerine, illüstrasyonlarına da Pin-up denir. İlerleyen zamanlarda pop kültürü olarak kabul edilmiş olan mankenlere de Pin-up kızı ya da Pin-up modeli denilmeye başlandı.

Pin-up fotoğraflarında, Greta Garbo, Marlene Dietrich, Rita Hayworth, Ava Gardner, Brigitte Bardot, Bettie Page, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Sophia Loren, Marilyn Monroe ve Elizabeth Taylor gibi güzelliğin ve dişiliğin sembolü olan,kendi dönemlerinin ünlü aktristleri yer alıyordu.

Seksi pin-up kızlarını taklit eden kediler:

sks9 sks3 sks6 sks5 sks4 sks2sks1bent_over_cat-9 buyuk-seks-5

 

Cat-Pinups-2 cats-seksi-05 catster-seksi chin_cat-9 croquet_cat-10 hole_cat-11 Hurly-burly1 pinup_seksikedi-06 pinup-girls-2 seksikedi1 seksi-kedi-04 seksi-kedi-05 seksi-kedi-06 seksi-kedi-08 seksi-kedi-09 seksi-kedi-10 seksi-kedi-11 seksi-kedi-12 seksi-kedi-13 seksi-kedi-14 seksi-kedi-15 seksi-kedi-16 tangled_cat-13 tumblr_seksikedi-3