Erkek ve Kadın Arasındaki Farklar

erkek ve kadınbaşlık

Erkek ve kadın aynı olayları farklı karşılıyor…

Erkek ve kadın arasındaki farklar konusunu tema alan bu çizimler sosyal medya üzerinde oldukça fazla paylaşılıyor. Bu karelerde kendinizi bulabilirsiniz. Yanınızda partnerinizle birlikte bu karelere bakıyorsanız… Partnerinizin bak aynı sen! dediğini duyar gibiyim. Erkek ve kadın arasındaki bu farklar kıyafet seçiminden başlıyor dışarı çıkarken hazırlanma süresi ile devam ediyor. Erkeklerin en çok isyan ettiği konu sanırım hazırlanırken bayanların harcadıkları süre:) Erkekler ve kadınların hayata bakış açıları birçok konuda farklıdır. Mesela çizimlerde de göreceğiniz gibi kadınlar için renklerin tonları vardır erkekler için durum böyle değildir. Açık kırmızı da koyu kırmızı da kırmızıdır. Kadınlar ve erkeklerin olaylar karşısındaki farklı yönlerini en komik bir şekilde ele alan bu çizimleri Brightside.me ekibi derlemiş. Sizde yorumlar kısmında katıldığınız ve katılmadığınız noktaları bizimle paylaşabilirsiniz.

1.Erkekler için renklerin tonları yoktur.kadın ve erkek1 2. Ayna karşısındaki iç dünyaları farklıdır.erkek ve kadın 23. Erkekler ve kadınlar için kuaföre gitmek farklı anlamlar taşır.
kadın ve erkek3 4. Ayrılık sonrası ilk bir ay erkek ve kadının hisseleri birbirinin tam zıttıdır…
kadın ve erkek4 5. Kadınların tuvalet terbiyesi erkeklerden oldukça farklıdır.
kadın ve erkek5 6. Hazırlanmak için harcadıkları süre…
kadın ve erkek6 7. Sabah işe gitmeden önce hazırlık süreleri…
kadın ve erkek7 8. Yatakta paylaştıkları yer… sağ taraf kadın/ sol taraf erkek
kadın ve erkek8 9. Kadın: Benim giyecek hiç bir şeyim yok… Yeni şeyler almak her zaman                            güzeldir.

    Erkek: Dolabımda olan kıyafet ile bir hafta idare edebilirim. 
kadın ve erkek9 10. Yolda güzel bir kadın geçiyor… kadın ne görür erkek ne görür?
kadın ve erkek10 11. Sosyal medyadan alınan tepkiler… Arkadaşlık istekleri, alınan mesajlar ve paylaşımlara gelen tepkiler birbirinde farklıdır.
kadın ve erkek11 12. Normalde erkeklerin masalarını toplu görmek neredeyse imkansızken kadınlar her zaman  toplu ve düzenlidir. Bu durum kullandıkları bilgisayarların masa üstlerinde tam tersi bir durum taşır. 
kadın ve erkek12 13. Şampuan erkek için sadece şampuandır ama kadın şampuanın kokusu, markası, fiyatı, içeriği, rengi… çok önemlidir
kadın ve erkek13
14. Seyehat öncesi hazırlık erkek için valiz hazırlığı 5 dk sürerken, kadının hazırlığı için biraz zamana ihtiyacı vardır. Çünkü kadın ince düşünür.
kadın ve erkek14