Yabancı dizi transferleri 2015

Yabancı Dizi Transferleri - Wesley Snipes

Yabancı dizilerin transfer sezonu… Bir çok yabancı dizi, popüler oyuncuları kadrosuna almak için bir futbol takımı edasıyla hareket ederken başarıya ulaşan dizi sayısı hayli az. Hayranı olduğu oyuncu için dizileri takip edenlerin dizi transferlerini nasıl karşılayacakları merak konusu… Gereksiz bilgiler ekibi olarak yabancı dizi sezonu başlarken sizler için kimler hangi diziye transfer oluyor derledik.

Yabancı dizi transferleri 2015:

1- Wesley Snipes – The Playerwesley snipes-the player

Blade serisinin has adamı Wesley Snipes, beyazperde dışında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Snipes’ı bu sezon The Player’da acımasız bir kumarhane patronu olarak izleyeceğiz.

2- Jennifer Carpenter – LimitlessJennifer Carpenter - Limitless

Dexter’ın unutulmaz yüzü Jennifer Carpenter, Limitless’ın başrollerinden biri. Limitless, Bradley Cooper’ı başrolünde izlediğimiz aynı adlı filmden uyarlandı.

3- Rob Lowe ve Fred Savage – The GrinderRob Lowe ve Fred Savage - The Grinder

Senenin gelecek vaat eden komedilerinden The Grinder, bünyesinde Rob Lowe ve Fred Savage’ı barındırıyor. Lowe, yeniden piyasaya dönmeye hazırlanan bir oyuncuyu canlandırıyor.

4- John Stamos – GrandfatheredJohn Stamos - Grandfathered

Ne kadar farklı rol alırsa alsın, her zaman Uncle Jesse olarak kalacak olan John Stamos; genç bir dedeyi canlandırıyor. Dizinin pek de iyi eleştiriler almadığını ekleyelim.

5- Jane Lynch ve Maggie Lawson – Angel from HellJane Lynch ve Maggie Lawson - Angel from Hell

Glee’den Jane Lynch ve Psych’ten Maggie Lawson, bu sezon Angel from Hell’de buluştu. Dizi, iki zıt karakterin arkadaşlığını anlatıyor.

6- Zachary Levi – Heroes RebornZachary Levi - Heroes Reborn

Senenin merakla beklenen yapımlarından biri olan Heroes Reborn’da, Chuck’ı görmek oldukça güzel bir nostalji olacak.

7- Chace Crawford – Blood&OilChace Crawford - Blood&Oil

Gossip Girl’ün zengin yakışıklısı Nate Archibald, bu sezon oynadığın rolün tam zıttı ile Blood&Oil’de olacak.

8- Emma Roberts, Jamie Lee Curtis ve Lea Michele – Scream QueensEmma Roberts, Jamie Lee Curtis ve Lea Michele - Scream Queens

Sinema dünyasından birçok transferi aynı anda yapan Scream Queen, özlenen simaları bir araya getiriyor

9- Ken Jeong – Dr. KenKen Jeong - Dr. Ken

Birçok dizide izlediğimiz, Hangover serisi ile hayran olduğumuz Ken Jeong; kendi hayatından kesitler taşıyan Dr. Ken ile ekranlarda olacak.

10- Katey Sagal ve Stephen Moyer – The Bastard ExecutionerKatey Sagal ve Stephen Moyer - The Bastard Executioner

Married and Children’dan Katey Sagal, True Blood’dan Stephen Moyer; Sons of Anarchy’nin yaratıcılarının elinin değdiği The Bastard Executioner’da buluşacak.